ariana fortnite skin

چگونه پوست Ariana Grande Fortnite را بدست آوریم و کنسرت را تماشا کنیم

 

با اعلام رسمی که آریانا گرانده کنسرت خود را در Fortnite برگزار می کند ، طرفداران به طور کامل موز می پرسند که چه زمانی می توانند پولهای ارزشمند V خود را روی پوست Ariana Fortnite خرج کنند.

اما هزینه پوست Ariana Granda Fortnite چقدر است؟ ما تمام اطلاعیه های رسمی Fortnite را بررسی کرده ایم ، به علاوه داده پردازان شجاع که در جزئیات تحقیق کرده اند ، بنابراین ما می توانیم اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهیم.

دیدن عکس

پوست آریانا فورتنایت: چگونه آن را بدست آوریم

 

راهنمای کامل ما در مورد پوست Ariana Grande Fortnite و نحوه تماشای کنسرت Ariana Grande Fortnite را در ادامه بخوانید.
طبق گفته HYPEX ، پوست آریانا گرانده Fortnite (و سایر لوازم آرایشی دیگر) در 4 آگوست هنگامی که صفحه آن روز بازنشانی می شود ، وارد فروشگاه اقلام Fortnite می شود.

گرفتن فقط پوست آریانا گرانده و Piggy Smallz به شما دو هزار دلار هزینه دارد. اگر کل بسته نرم افزاری ، از جمله بلینگ پشتی ، کلنگ ، ایموت و گلایدر را می خواهید ، 2800 دلار برای شما هزینه دارد.

اگر به هر دلیلی فقط کلنگ ، گلایدر یا ایموت را به صورت جداگانه می خواهید ، این مبلغ بین 500 تا 1200 دلار ولت شما را اجرا می کند.

دیدن عکس

پوست آریانا فورتنایت: چه شکلی است؟


دو نسخه از پوسته Fortnite آریانا گرانده وجود دارد. در زیر ، ما نسخه ای داریم که Ari را با پولکهای کریستالی سفید درخشان تزئین می کند. حداقل من فکر می کنم که پولک است. ببین من مد نمی دانم. من در هودی کار می کنم.

نسخه دوم پوست Fortnite آریانا کمی کمتر نشان داده می شود ، اما به لطف HYPEX ، ما ضبط بوسه ایموت آری را در حالی که لباس دوم را پوشیده است ، دریافت کرده ایم. این بسیار عجیب تر است ، با یقه و دامن کریستالی غول پیکر ، که همه آنها با نوعی انرژی تپش می کنند. عاشقشم.

شاید مهمتر از همه ، ما یکی از خارق العاده ترین مواردی را که تا به حال دیده ام تهیه کرده ایم. خوک حیوان خانگی واقعی آریانا گرانده ، به نام "Piggy Smallz" ، که با ضرب و شتم یک باپه دیده نمی شود

دیدن عکس

Epic مجموعه ای کوتاه از چالش ها را آغاز می کند که به شما امکان می دهد سه مورد لوازم آرایشی دیگر به دست آورید. اینها شامل یک اسپری "Rifter-piece" ، شکلک Cloudy Kitty ، و یک صفحه بارگیری جدید با نام "Cosmic Cuddles" است.

هرکسی که در کنسرت آریانا شرکت کند ، یک گلایدر جدید ساخته شده از پوست یک فرمانده مرده نوازش دریافت می کند. هانیبال لکتر افتخار می کند.

دیدن عکس

یک خبر خوب برای مشترکین Fortnite Crew. اگر عضو اشتراک ماهانه پاداش هستید ، نسخه متفاوتی از گلایدر ، اسپری دیگر و صفحه بارگیری دیگری دریافت خواهید کرد. تنها نکته این است که شما باید بین 5 اوت ساعت 10 صبح ET تا 9 آگوست ساعت 10 صبح ET وارد سیستم شوید.

دیدن عکس

نحوه تماشای کنسرت Ariana Grande Fortnite


کنسرت Ariana Grande Fortnite در چندین تاریخ و زمان مختلف برگزار می شود تا افراد بیشتری بتوانند در مهمانی شرکت کنند. در زیر برنامه کامل آن آمده است.

نمایش 1 ، قاره آمریکا:
جمعه ، 6 آگوست ساعت 6 عصر ET (11 شب BST ، 8 صبح AEST در 7 اوت)

نمایش 2 ، جهانی:
7 اوت @ 2 بعد از ظهر ET (7 بعد از ظهر BST ، 4 صبح AEST در 8 آگوست)

نمایش 3 ، آسیا و اقیانوسیه:
8 آگوست ساعت 12 صبح ET (5 صبح BST ، 2 بعد از ظهر AEST)

نمایش 4 ، اتحادیه اروپا + خاورمیانه:
8 آگوست ساعت 10 صبح ET (3 بعد از ظهر BST ، 12 صبح AEST در 9 آگوست)

نمایش 5 ، قاره آمریکا:
8 آگوست ساعت 6 عصر ET (11 شب BST ، 8 صبح AEST در 9 آگوست)

تبلیغات

Epic توصیه می کند که Fortnite را 60 دقیقه قبل از شروع برنامه بوت کنید. به روزرسانی لیست پخش ، که به شما امکان می دهد رویداد ویژه را انتخاب کنید ، 30 دقیقه قبل از زمان نمایش باز می شود.

همچنین باید مطمئن شوید که نسخه Fortnite شما به درستی به v17.30 به روز شده است.

فراموش نکنید که از صفحه Fortnite ما دیدن کنید تا راه حل های چالش برانگیزتر و اخبار جالب ترین پوسته ها را مشاهده کنید.

 

پ.ن:عععععععععررررررررررر